Marie Kružíková Super.cz

Seznamte se s novou hvězdou českého filmu: Nádherná blondýnka s vizáží dívky z plakátu ukázala své půvaby v maličkých šortkách

Nová hvězda českého filmu, herečka Marie Kružíková, zatím není příliš známá, ale jistě o ní ještě hodně uslyšíme. Je to totiž neuvěřitelně půvabná blondýnka, a navíc s dokonalou postavou. Objevila se v dlouho očekávaném filmu Vejška.

Na charitativní módní přehlídce si vyzkoušela roli modelky. S jejími půvaby to jistě nebylo naposledy. "Bylo to hrozně příjemné. Užila jsem si to, učesali mě, nalíčili... Brala jsem to z legrace, ale myslím si, že vrcholový modeling je určitě dřina. Vůbec to holkám nezávidím," řekla Super.cz Kružíková.

A kde se půvabná herečka vzala? "První příležitost jsem dostala ve filmu Čertova nevěsta, nyní se dokončuje film Šťastná. Hraju tam mršku a ty se hrají vždycky hezky," upřesňuje Marie, která je zadaná a užívá si to.

"Jsem zakoukaná a zamilovaná. Je to jarní, čerstvé. Je to hezké. Nerada bych o tom mluvila, aby se to kouzlo nevytratilo," dodala. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků