Christián Dergounov v X Factoru Video: Archiv FTV Prima

Rapper, který dostal Sisu Sklovskou do kolen, má nehezké vzpomínky: Vyrůstal v Rusku, aby se nedozvěděl krutou pravdu o otci

Osmnáctiletý Slovák chtěl v X Factoru zabodovat s rapem, přestože tušil, že před porotou s tímto stylem neobstojí. Sisa Sklovska ovšem jeho vystoupení sledovala jako opařená a přehodnotila svůj hudební vkus.

Christián Dergounov chtěl v televizi předvést, že i s rapem se dá udělat pořádná hudební show, což porota nakonec uznala. „Vyhrát se nedá, ale dá se s rapováním něco dokázat,“ tvrdí mladík, jehož umění ocenil i největší bručoun Oto Klempíř.

„Netvrdím, že tento žánr patří k mým nejoblíbenějším, ale ty jsi mě tak přesvědčil, že se mi to začalo líbit,“ zhodnotila Christiánův výkon Sisa, aniž by tušila, jak pohnutý má osud.

Talentovaný rapper totiž prožil dětství v zahraničí, aby před ním zůstala utajena nepříjemná pravda. „Mamka mi řekla, když jsem byl už starší, že mě v Rusku nechala s prarodiči proto, že otec byl zavřený, a ona si nepřála, abych to věděl,“ prozradí Christián v nedělním X Factoru. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků