Kate Moss se nechtěně odhalila.

Kate Moss se nechtěně odhalila. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Kate Moss umí potěšit i po čtyřicítce: Při koupání ji zradily bikiny, a opět ukázala i to, co už se stává veřejným tajemstvím

Pokročilejší věk ani divoké večírky plné alkoholu a drog se na postavě legendární topmodelky Kate Moss kupodivu doposud nepodepsaly. Na její křivky je stále příjemný pohled, a to tím spíš, když odhalí i svá ňadra.

Kate Moss letos oslavila 40. narozeniny a už to vypadalo, že se nadobro promění v barovou povalečku. Jedna z nejvlivnějších postav celé historie světového modelingu totiž byla v poslední době příliš často viděna se skleničkou něčeho ostřejšího a snímky z módních mol nahradily obrázky, na nichž se Kate v ranních hodinách potácí z baru k taxíku.

Během dovolené v brazilském Rio de Janeiru se ovšem ukázalo, že se Moss za své tělo rozhodně nemusí stydět. Modelka předvedla stále pevnou postavu v úsporných bikinách, které měly nejspíš v Brazílii svou premiéru. Horní díl plavek bez ramínek se totiž při namočení zachoval dost nevděčně a Kate nechtěně odhalila bradavky na svých drobných ňadrech. Vzhledem k jejím tělesným dispozicím ovšem nešlo o žádný trapas, ale o zajímavou podívanou. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků