Ivana Gottová se o zábavu uměla postarat.

Ivana Gottová se o zábavu uměla postarat. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Divoká jízda s Csákovou i Bartošovou: 5 fotek rozverné Ivany Gottové z doby, kdy ji téměř nikdo neznal

Moderátorka VIP zpráv a manželka Karla Gotta (79) Ivana Gottová (43) je dnes dvojnásobnou maminkou, která působí usedlým, místy až nudným dojmem. Zdání ovšem klame! Ač už Ivana přibývající léta nezastaví, přesto jistě s úsměvem na rtech vzpomíná na dobu, kdy pracovala jako produkční v divadle, s Karlem Gottem chodila teprve krátce a na veřejnosti nebyla tolik známá jako dnes, když moderuje společenský magazín.

Jako divadelní produkční samozřejmě kromě Gotta poznala i celou řadu jiných celebrit, s nimiž ve společnosti rozhodně nevypadala jako leklá ryba, ale uměla to pořádně roztočit.

Na horské dráze dováděla s Ivetou Bartošovou, na večírcích popíjela s kamarádkou Ilonou Csákovou a ve Varech to na tanečním parketu roztočila s hollywoodskou hvězdou z Pána prstenů Elijahem Woodem.

Není divu, že se do extrovertní dámy zakoukal i samotný Mistr Karel Gott, který tehdy ještě netušil, že právě Ivana se stane jeho vyvolenou drahou polovičkou, s níž se vykašle na staromládenectví a pojme ji za svou manželku. A to se desítky let předtím nepovedlo žádné jiné ženě! Na archivní fotky Ivany Gottové, tehdy ještě Macháčkové, se podívejte v naší fotogalerii. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků