Kendra měla v minulosti blízko k zakladateli Playboye.

Kendra měla v minulosti blízko k zakladateli Playboye. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Ta snad čeká dvojčata: Členka harému vilného staříka Hugha Hefnera ukázala těsně před porodem obří bříško

Kendra Wilkinson (28) má za sebou opravdu pestrou minulost. Její sexy tělo dříve obdivoval největší odborník na ženské křivky a zakladatel Playboye Hugh Hefner (87).

Před osmi lety se na amerických televizních obrazovkách objevila kontroverzní reality show The Girls Next Door zachycující tehdy téměř osmdesátiletého Hefnera v obklopení sexy krásek, které s ním sdílely jeho luxusní domácnost. Kendra Wilkinson si tehdy společně s Holly Madison a Bridget Marquardt hrála na milenku movitého staříka, a není žádným tajemstvím, že jejich sbližování nekončilo po vypnutí kamery.

Sexy blondýnka se několikrát objevila v Playboyi a na flirtu s Hefnerem, pro něhož byla oficiálně jen jeho múzou, si postavila kariéru, která vyvrcholila rolemi v několika béčkových filmech.

Dnes je Kendra mámou na plný úvazek a manželkou hráče amerického fotbalu Hanka Basketta, jemuž před čtyřmi lety porodila syna Henryho. Spokojená rodinka se brzy rozroste o další přírůstek, tentokrát by mělo jít o holčičku. Podle obrovského bříška Kendry ovšem není vyloučeno, že její potomstvo bude početnější. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků