Dr. House, který v červenci zamíří do Brna, má hodně zvláštní libůstky.

Dr. House, který v červenci zamíří do Brna, má hodně zvláštní libůstky. Foto: 2media

Prasklo tajemství představitele Dr. House: Herce seriál hodně poznamenal. Neuvěříte jak!

2. dubna 2014 9:41

Představitel hodně zvláštního, ale přitom geniálního doktora House Hugh Laurie míří opět do České republiky! Tento britský herec, který má velké chlapácké charizma, ale umí ze sebe udělat i ošuntělého dědulu, se vrací po roce, kdy měl s kapelou The Copper Bottom Band v Praze tak velký úspěch, že musel přidat vystoupení. A tentokrát se herec, který v televizi skvěle ztvárňuje doktorského maníka o holi, ukáže v Brně. I se svými podivínskými libůstkami.

Už loni překvapil Dr. House v civilu svou povahou. „Proti svému alter egu je velmi plachý. A může se zdát, že má trému před vystoupením, protože v produkci museli dodržovat absolutní klid a ticho. Jakmile se objevil nějaký rušivý element, hned to velmi negativně komentoval,“ dozvěděli jsme se od člena štábu loňského koncertu.

Laurieho sláva House pravděpodobně docela poznamenala. „Dlouholeté natáčení seriálu z nemocničního prostředí se na něm projevilo tak, že je až přehnaně čistotný. Žádá si obrovské množství speciálních a úplně nových froté ručníků a k tomu speciální mýdla. Během dne je schopný sprchovat se třeba i čtyřikrát,“ dozvěděli jsme se.

Na druhou stranu ale kouří jako malá fabrika. Diváci se každopádně 22. července v brněnské Kajot Aréně mohou těšit na velkou show. 

David Zápal , Super.cz