Takhle nehezky se proměnila Tori Spelling.

Takhle nehezky se proměnila Tori Spelling. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Pleť jako krátery na Měsíci: Takhle děsivě vypadá ve 40 letech obličej dříve krásné Tori Spelling

1. dubna 2014 16:00

Herečka Tori Spelling (40) se díky vlivnému tatínkovi v mládí stala seriálovou hvězdou. Dnes by si ovšem mohla zahrát jen v nízkorozpočtovém strašidelném filmu, jehož tvůrci musí šetřit na maskách.

Hvězda seriálu Beverly Hills 90210 má za sebou sice celkem skromnou filmografii, ale o to více se realizovala v rodinném životě. Tori je ve 40 letech zasloužilou čtyřnásobnou maminkou, ale doma jí to poněkud skřípe. Její manžel Dean McDermott si totiž na věrnost moc nepotrpí, a tak se musí nebohá Tori smířit s jeho úlety, jimž nezabránila ani léčebna.

Právě manželská krize je nejspíš hlavní příčinou žalostného stavu Donny z Beverly Hills. V současné době šokuje nejen extrémně štíhlou postavou, ale také nehezkou pletí, s níž by měli grafici při retušování opravdu spoustu práce.

Tori Spelling se snaží své nedostatky maskovat, ale ani tuna make-upu neskryje fakt, že její pleť prošla těžkou zátěžovou zkouškou. Herečka si teď navíc kvůli napnutému rodinnému rozpočtu nemůže dovolit plastickou úpravu, a tak se bude muset spolehnout na finančně nenáročné metody. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků