Vodní radovánky Cary a Michelle

Vodní radovánky Cary a Michelle Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Pánové, nechte si zajít chuť! Slavná modelka odhodila podprsenku a dováděla ve vlnách s herečkou z Avatara, s níž tvoří pár

Nejžádanější britská modelka současnosti Cara Delevingne (21) na mexické pláži odhalila svá ňadra. Tento pohled si však zblízka nemohl dopřát žádný muž, ale její přítelkyně Michelle Rodriguez (35).

Poměr Cary s hvězdou filmů Rychle a zběsile či Avatar byl zpočátku vnímán pouze jako výstřelek nepředvídatelné krásky, která si díky svému výsadnímu postavení ve světě módního průmyslu může dovolit cokoliv. Obě ženy se však začaly ruku v ruce objevovat stále častěji, a dokonce si naplánovaly i svatbu, k níž by mělo dojít ještě letos.

Cara a Michelle si společně vyrazily na dovolenou do Mexika, kde se chovaly jako pár na vrcholu zamilovanosti. Něžné doteky byly samozřejmostí za všech okolností, a když se společně vydaly do moře, jejich láska byla zřejmá i z několika desítek metrů.

Během vodních radovánek Cara dokonce odhodila podprsenku a uvítala náruč své přítelkyně, která ji za tento výkon odměnila vášnivými polibky. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků