Vodní radovánky Cary a Michelle

Vodní radovánky Cary a Michelle Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Pánové, nechte si zajít chuť! Slavná modelka odhodila podprsenku a dováděla ve vlnách s herečkou z Avatara, s níž tvoří pár

31. března 2014 19:55

Nejžádanější britská modelka současnosti Cara Delevingne (21) na mexické pláži odhalila svá ňadra. Tento pohled si však zblízka nemohl dopřát žádný muž, ale její přítelkyně Michelle Rodriguez (35).

Poměr Cary s hvězdou filmů Rychle a zběsile či Avatar byl zpočátku vnímán pouze jako výstřelek nepředvídatelné krásky, která si díky svému výsadnímu postavení ve světě módního průmyslu může dovolit cokoliv. Obě ženy se však začaly ruku v ruce objevovat stále častěji, a dokonce si naplánovaly i svatbu, k níž by mělo dojít ještě letos.

Cara a Michelle si společně vyrazily na dovolenou do Mexika, kde se chovaly jako pár na vrcholu zamilovanosti. Něžné doteky byly samozřejmostí za všech okolností, a když se společně vydaly do moře, jejich láska byla zřejmá i z několika desítek metrů.

Během vodních radovánek Cara dokonce odhodila podprsenku a uvítala náruč své přítelkyně, která ji za tento výkon odměnila vášnivými polibky. 

Adam Chromý , Super.cz