Arnold a jeho synové

Arnold a jeho synové Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Kdo bude příštím Terminátorem? Synové Arnolda Schwarzeneggera jdou ve stopách nabušeného tatínka

Genetická výbava akčního veterána se začíná projevovat na jeho synech bez ohledu na ženu, která je přivedla na svět. Ať už jde o Patricka (20), kterého má s bývalou manželkou, či Josepha (16), kterého počal s uklízečkou, oba mladíci mají předpoklady k růstu svalové hmoty.

Arnold Schwarzenegger (66) se už pomalu chystá do důchodu a filmový svět netrpělivě očekává nástupce, který ponese stejnou krev. Jeho potomci totiž budou mít do světa filmu nejspíš otevřené dveře. Představitel Barbara Conana se naštěstí projevil jako plodný samec, a tak o jeho následovníka nebude nouze.

V poslední době se u bazénu odhalili hercův nejstarší syn Patrick, jehož matkou je Arnoldova manželka v rozvodovém řízení Maria Shiver, i Joseph (16). Ten je synem mexické uklízečky, která měla v domě Schwarzenegerra na starost nejspíš více než jen utírání prachu.

Patrick i Joseph mají po tatínkovi slabost pro sportování a na jejich postavách se začínají rýsovat svaly. Pokud by ovšem jednou chtěli konkurovat Arnoldovi, měli by v posilovně trávit několikanásobně více času. Jeho nejnovější film Sabotage je naprostým propadákem, a s hledáním náhradníka je tak nejvyšší čas. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků