Terezu Skoumalovou přihlásil do České Miss přítel.

Milenec nové České Miss World Terezy Skoumalové zešílel: Rozchod s touhle kudrnatou kráskou si předurčil sám

30. března 2014 16:57

Novou Českou Miss World se na základě hlasů odborné poroty stala kudrnatá kráska Tereza Skoumalová. Stejně jako nová Česká Miss Gabriela Franková byla vítězstvím v klání krásy překvapena.

"Je to bláznivý, nemůžu tomu stále věřit," řekla Super.cz těsně po vyhlášení novopečená misska. Kráska z Ostravy dostala na kolena celou porotu v čele s legendární Sophií Loren.

A stejně jako Česká Miss Gabriela Franková je i Tereza zadaná a vztahu věří. A její partner je dokonce takový blázen, že ji do soutěže přihlásil. "Mám přítele čtyři roky. Doufám, že náš vztah nic nenaruší, ani účast v soutěži. Můj přítel mě přihlásil, on si na sebe sám ušil bič. Ví, do čeho šel a s tím počítá," prozradila Česká Miss World.

Náletům hokejistů i fotbalistů či zámožným podnikatelům prý odolá. "S tímhle myslím, nebudu mít problém," usmála se půvabná Tereza, která má za sebou účast v několika soutěžích krásy jako Look Bella, Supermiss či Miss Billiard. Jen v poslední zmiňované ale uspěla a stala se 2. vicemiss.

"Nějaké zkušenosti s modelingem mám, ale profi modelka nejsem. Bylo to spíš rekreační, což se teď změní. Strašně se těším, ale mám obavy, trému," dodala studentka vysoké školy. Tereza vystudovala střední zahradnickou školu a nyní studuje na Fakultě agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů na České zemědělské univerzitě v Praze 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků