Bára Munzarová měla kvůli zraněné noze potíže s chůzí.

Bára Munzarová měla kvůli zraněné noze potíže s chůzí. Herminapress

Co se jí stalo? Bára Munzarová je už zase zraněná: Na cenách Thálie ji musel podpírat milenec Martin Trnavský

30. března 2014 13:50

Letošní ceny Thálie ovládli spíše mediálně méně známí umělci, ovšem mezi předávajícími byla řada známých tváří. Po hodně dlouhé době jsme tak měli příležitost vidět pár Báru Munzarovou (46) a Martina Trnavského (48). Bylo vidět, že jim to pořád klape a Martin se o Báru láskyplně staral.

Herečka má totiž po předloňském zraněném kotníku opět problém s nohou a na Thálie se doslova přibelhala. Když spolu s partnerem předávali jednu z cen, při cestě na pódium ji musel přítel podpírat a ona jen stěží našlapovala. "Zkouším teď představení v Jihočeském divadle a přetížila jsem si achillovku," vysvětlila Bára.

Známí herci a zpěváci letos většinou ostrouhali, i když už se do nominací dostali. Moniku Absolonovou (41) předstihla muzikálová herečka z Českého Těšína Lucie Bergerová, Jiřího Langmajera (51) Marek Holý, který hrál v pražské Hybernii Zorra.

V kategorii pánské činohry zase známějšího Karla Dobrého nebo Miloslava Könniga předběhl Petr Mikeska, který hraje v mladoboleslavském divadle Paula Verlaina, kde mu v roli Arthura Rimbauda sekunduje Lexa z Comebacku Matouš Ruml. A největší fešák mezi letošními držiteli cen byl operní zpěvák, basista Jiří Přibyl z olomouckého divadla.

Letos jsme se dočkali pouze jediného standing ovation, a to když cenu za celoživotní dílo dostal herec Josef Somr. "Mám pocit, že je to spíš cena k mým nedožitým osmdesátinám," žertoval herec, který jubileum oslaví za čtrnáct dní. "Slibuji, že se toho pokusím dožít," použil pořádně černý humor Somr. 

Saša Šeflová , Super.cz