Česká Miss Gabriela Franková doufá, že jí vztah s přítelem nadále vydrží.

Pánové, máte smůlu: Nová Česká Miss Gabriela Franková má výstavní přírodní trojky, ale také přítele

30. března 2014 13:10

Půvabná Gabriela Franková se včera večer stala novou Českou Miss. Jaké byly její dojmy těsně po vítězství? "Jsem neuvěřitelně šťastná, pláču štěstím, byl to neuvěřitelný zážitek. Vůbec jsem to nečekala," řekla Super.cz nová královna krásy. 178 centimetrů vysoká kráska s mírami 80-63-93 všechny dostala dokonalou postavou, největším poprsím ze všech finalistek a také neuvěřitelně milým projevem.

Pánové, máte ale smůlu! I když nyní budou pořádat fotbalisté a hokejisté hon na novou vítězku, ona už má vybráno. A věří, že vztah vydrží. "Mám přítele Romana, jsme spolu skoro rok a věřím, že nám to vydrží. Znám spoustu slečen Miss, kterým to vydrželo, třeba Gábinu Kratochvílovou. Pokud tomu oba dáme maximum a budeme tolerantní, myslím, že by se to mohlo zvládnout," upřesnila nová Česká Miss.

Gabriela tvrdí, že je klidná, protože si je jistá, že na ni média nemají co vytáhnout. Žádné odhalené fotky i přes své bohaté zkušenosti s modelingem nikdy nefotila. "Mě rodiče vychovali ke slušnosti, nikdy jsem se ani neopila, nemám žádnou plastickou operaci. A hanbaté fotky jsem nikdy nefotila," dodala rodačka z Brna Gabriela Franková, která v Praze studuje na Vysoké škole ekonomické a věnuje se modelingu.

Za sebou má i pár soutěží krásy, byla ve finále Miss Praha Open nebo Miss Brno. Nikdy se ale neumístila a nedosáhla na vrchol. Až nyní se Gábině zcela jistě změní život. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků