Zhubněte 5 kilo měsíčně a buďte fit do plavek s revolučním nápojem ze zelené kávy!

31. března 2014 17:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Příroda vám díky špatnému počasí dává čas k tomu, abyste stihli pracovat na svojí postavě. Náš zákazník Pavel dokázal hubnout 15 kilo za 3 měsíce a není důvod, abyste to nedokázali také. Pokud začnete hned, můžete mít už letos v létě nádhernou postavu, za kterou se každý otočí. Pro co nejefektivnější hubnutí ale nesmíte zapomenout na detoxikaci organismu!
Hubnutí je nyní ještě rychlejší s revolučním koktejlem ze zelené kávy

Hubnutí je nyní ještě rychlejší s revolučním koktejlem ze zelené kávy

Některým lidem nevyhovuje polykání tablet, proto jsme na jejich přání vytvořili revoluční produkt - Green Coffee Plus v podobě koktejlu. Vychází ze stejné receptury jako mnohokrát ověřený Green Coffee v tabletách, ale tělo ho lépe přijímá. Rychleji se vstřebává, skvěle zasytí a dodá tělu k dietě tolik potřebné tekutiny. Má lahodnou chuť i přes to, že neobsahuje žádný cukr. Tento unikátní shake s příchutí čokolády nebo vanilky můžete koupit za akčních 379 Kč!

Koupit
nyní na Topleky.cz za 379 Kč včetně DPH
Nastartujte svůj metabolismus a připravte tělo na hubnutí

Nastartujte svůj metabolismus a připravte tělo na hubnutí

Pokud jdete na dietu správně, kila jdou dolů tak, jak mají. Chytrá dieta ale donutí tělo spálit více tuku. Extrakt z plodu africké rostliny Garcinia Cambogia se pro tento účel používá už staletí. Je schopný nastartovat metabolismus a tím vaše tělo spálí více tuků, takže budete rychleji štíhlé. Díky hydroxicitrónové kyselině brání syntéze tuků z glukózy. Také byla v historii často užívána k potlačení pocitu hladu, což je při dietě vítaný efekt. Extrakt v podobě kapslí můžete koupit za 199 Kč.

Koupit
nyní na Topleky.cz za 199 Kč včetně DPH
Po dietě si dejte pozor na jojo efekt

Po dietě si dejte pozor na jojo efekt

Efekt malinového ketonu spočívá v tom, že vám brání nabrat pracně shozená kila. Tento přírodní enzym se nachází v malinách a dokáže pozitivně upravit metabolické procesy ve vašem těle. Díky úpravě metabolismu tuků zajistí rovnoměrnou a zdravou redukci tělesné hmotnosti. Přípravek malinový keton dále obsahuje extrakt ze zeleného čaje a ve vodě rozpustnou vlákninu pro správné trávení - zajistí tak optimální energetické využití potravy. V současné době je k dostání za akční cenu 249 Kč.

Koupit
nyní na Topleky.cz za 249 Kč včetně DPH
Vaše vlasy ochrání šampon, ze kterého vyroste strom

Vaše vlasy ochrání šampon, ze kterého vyroste strom

Nic nepřidá na ženskosti tolik, jako bohaté a živé vlasy. Respektovaný český kadeřník Jan Špilar nedá dopustit na vlasové přípravky firmy O'right, která dbá na přesnost účinku bez chemie a šetrnost k životnímu prostředí. Tu vzali dokonce tak vážně, že prodávají speciální řadu produktů v rozložitelném balení, ze kterého po zasazení do země vyroste nový strom díky semínku na dně. Šampon se zeleným čajem, díky kterému vrátíte do přírody rovnováhu, můžete nyní koupit za speciální cenu 399 Kč.

Koupit
nyní na Topleky.cz za 399 Kč včetně DPH
GMN je malý zázrak na hubnutí – takto hubnou hvězdy v Hollywoodu

GMN je malý zázrak na hubnutí – takto hubnou hvězdy v Hollywoodu

Jde o doplněk stravy, který způsobuje pocit nasycenosti a tím snižuje chuť k jídlu. Unikátní složení GMN vám zajistí, že budete jíst méně, ale přitom se nebudete trápit hladem. Navíc jsou v GMN obsaženy látky, které optimalizují obsah cholesterolu a hladinu cukru v krvi. V ČR je tento účinný přípravek na hubnutí k dostání pod názvem GMN Complex, nyní za zvýhodněnou cenu 399 Kč.

Koupit
nyní na Topleky.cz za 399 Kč včetně DPH