Pavel má za sebou novou životní zkušenost. Video: Archiv FTV Prima

Farmář za všechny prachy: Podívejte se, jak se vyděšený samorost a chovatel poníků Pavel poprvé v životě posadil na koně

V reality show Farmář hledá ženu je Pavel vnímán jako podivín, který své nápadnice nestačí udivovat. Teď se ukázalo, že ve vztahu ke zvířatům má velké mezery.

Sedmatřicetiletý muž s vizáží vysloužilého rockového veterána už několikrát prokázal, že není zrovna dominantním typem. Saša s Lídou se tak musely na jeho zanedbané farmě ujmout vedení a přimět ho k aktivnějšímu životnímu stylu. Nesmělý Pavel je však nepřestává překvapovat.

Když došlo na projížďku na koních, Pavel byl strachy bez sebe a nedokázal skrýt své obavy. Sám přitom chová poníky, a tak se dalo předpokládat, že je v tomto směru zkušený.

„Já jsem myslela, že se velkých koní nebojí. Teď už vím, proč má malé koně,“ pozastavovala se Saša. Pavel se nejprve bránil, že „na tom v keckách nepojede“, ale nakonec se nechal k premiérové jízdě přemluvit. „Pak jsem na to nějak z donucení vlezl i já,“ popíše Pavel nadšeně svůj nový zážitek v páteční reality show. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků