Žhavé módní trendy, které si žádá letošní jaro

Příroda se pomalu probouzí, což bychom měli brát jako výrazný signál pro to, že je nutné obměnit obsah svých šatních skříní po šedivé zimě. Rozjasněte svou garderobu například pastelovými barvami nebo květinovými vzory a vpusťte tak jaro do svého šatníku!
Džínové bundy budou mít tuto sezónu zelenou

Džínové bundy budou mít tuto sezónu zelenou

Módní trendy mají ve zvyku se neustále vracet a opakovat. Bouřlivým comebackem nyní prochází džínové bundy všech barev a vzorů. Chcete-li pod jarními paprsky zazářit, zvolte některý odstín z pastelových barev. Ty totiž dostávají od módní policie palec nahoru. Zelenou bundičku se sepranou úpravou můžete zkombinovat jak s romantickými šaty, tak se sportovně laděnými kousky oblečení. Pro tuto víceúčelovost si ji zaručeně zamilujete.

Koupit
nyní na cellbes.cz za 899 Kč včetně DPH
Klasika, která nikdy nezklame

Klasika, která nikdy nezklame

Neholdujete-li výrazným barvám a vzorům, vsaďte na černobílou geometrii. Tato kombinace je skutečně nesmrtelnou stálicí ve světě módy, se kterou nikdy nemůžete sáhnout vedle. V delším triku s přední saténovou částí budete vyzařovat eleganci a noblesu, díky čemuž na vás zaručeně spočine nejeden obdivný pohled. Triko je navíc velice shovívavé k případným kilům navíc, která se během zimního období občas dostaví.

Koupit
nyní na cellbes.cz za 599 Kč včetně DPH
Vzhůru do šatů

Vzhůru do šatů

Také zbožňujete okamžiky, kdy po dlouhé zimě odložíte, jako kuklu, kabáty a péřové bundy a proměníte se tak v půvabného motýla? Pokud ano, zaručeně vás potěší následující tip. Pomocí netradičních šatů s originálně zdobeným dekoltem můžete tuto změnu s grácií realizovat. Slušivý střih do A zalichotí všem typům postav napříč různými věkovými kategoriemi. Volánek na dolním okraji pak podtrhne vaši ženskost a zdůrazní ladné křivky.

Koupit
nyní na cellbes.cz za 899 Kč včetně DPH
Nalaďte se na něžnou vlnu

Nalaďte se na něžnou vlnu

Květinové motivy, ze kterých přímo sálá pozitivní energie - to by pro vás měla být tuto sezónu volba číslo jedna! Nejen že vám automaticky vylepší náladu a vyvolají radost z nového ročního období, ale jako bonus v nich budete vypadat neskonale romanticky. Košile z příjemného bavlněného materiálu vám navíc zajistí maximální pohodlí. Tak tedy, dámy, nechte se hýčkat květinami na každém svém kroku!

Koupit
nyní na cellbes.cz za 549 Kč včetně DPH
Zaostřeno na pulovry

Zaostřeno na pulovry

Existuje několik typů svršků, které by neměly v šatníku žádné ženy chybět. Mohli bychom je nazvat jakousi módní nutností. Mezi ně bezpochyby patří i pulovry. Jen v málokterém kousku oblečení se snoubí pohodlnost s elegancí a sportovní styl se sexy lookem jako právě v pulovrech. Co byste řekla na tento bavlněný úplet se vzdušným vzorem a kontrastními lemy? Sladíte-li ho se zajímavými doplňky, budete vypadat zkrátka perfektně. Pulovr je pro vás připraven hned v několika barevných provedeních.

Koupit
nyní na cellbes.cz za 749 Kč včetně DPH

Časová osa článků