Kim Kardashian bude podnikatelkou.

Kim Kardashian bude podnikatelkou. Profimedia.cz

Takhle nikdy nezhubne: Majitelka nepřehlédnutelné zadnice Kim Kardashian dostala od snoubence jako dárek fastfoodovou síť

29. března 2014 5:55

Rapper Kanye West úspěšně podniká s řetězcem rychlého občerstvení Fatburger. V Chicagu vlastní několik poboček těchto bister a nezdravé stravování mu vynáší slušné jmění. Do tohoto druhu podnikání chce zasvětit i snoubenku Kim Kardashian. Místo svatebního daru jí koupí deset poboček řetězce Burger King v různých městech Evropy.

„Jako vždy je Kanye opět velikášský, když jde o dárky pro Kim. Ona už má všechny šperky, po kterých by mohl kdokoli jen toužit, takže teď se rozhodl pro praktickou cestu a investoval místo toho do byznysu. Ví, že fastfood je výdělečný a lukrativní byznys. Kim dostane deset poboček v Británii, Itálii a Francii, aby byla mezinárodní podnikatelkou,“ píše Daily Star.

West prý také po své nastávající chce, aby přestala vystupovat v americké reality show Keeping Up With the Kardashians. Dvojice, jež má společně devítiměsíční dceru North, se prý vezme 24. května v Paříži. 

Famous


Časová osa článků