Katella Dash chce vypadat jako Barbie.

Katella Dash chce vypadat jako Barbie. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Tato hodně nepovedená kopie panenky Barbie se narodila jako muž: Byly 2 milióny za plastiky dobrou investicí?

22. března 2014 15:55

Plastová panenka s nereálnými mírami se už mnohokrát stala nedostižitelným ideálem krásy. Lidské tělo se totiž jejím proporcím nemůže přiblížit. A to tím spíš, pokud jde o muže.

Katella Dash (38) se narodila jako chlapec, ale už v dětství si oblíbila vyzáblé panenky s bujným poprsím, které se pro ni staly doslova prokletím. Zatoužila totiž být jednou z nich, ale její genetická výbava tomu nebyla moc nakloněna. Mužské pohlaví bylo jen jednou z překážek.

Američanka s podivnou zálibou absolvovala několik operací, které se většinou týkaly jejího nepřehlédnutelného poprsí. Když ji lékaři v USA odmítli dále vylepšovat, vycestovala do zahraničí, a domů se vrátila s další dávkou silikonu v těle.

Celkem za úpravy, které v oblasti plastické chirurgie nepatří k tomu nejvydařenějšímu, Katella utratila v přepočtu dva milióny korun. První zákrok absolvovala už před 15 lety a s vylepšováním rozhodně ještě neskončila. Samotné operace ovšem k její spokojenosti nestačí. Katella tráví denně čtyři hodiny před zrcadlem a make-up nosí téměř nepřetržitě.

Adam Chromý , Super.cz