Dagmar Havlová už není dámou s vypnutou tváří.

Dagmar Havlová už není dámou s vypnutou tváří. Foto: Super.cz/Profimedia.cz/Hermína

Kam se poděla její vyžehlená tvář? Opakované zákroky na obličeji Dagmar Havlové si vybírají svou daň

Bývalá první dáma Dagmar Havlová patří k ženám, které se stárnutím bojují všemi možnými prostředky. Jenže nic se nesmí přehánět...

Havlová si vždy potrpěla na dokonalý vzhled a není žádným tajemstvím, že její tvář několikrát prošla úpravami, které jí měly zajistit mladistvější vizáž. Tento recept až donedávna fungoval a paní Dagmar vypadala lépe než většina jejích vrstevnic. Přestože jí mnozí vyčítali nepřirozený úsměv způsobený úpravami obličeje, vždy byla reprezentativní osobou.

V poslední době se na ní ovšem začal podepisovat zub času. Havlová je stále aktivní na divadelních prknech i ve společenském životě, ale při pohledu na její tvář se nelze ubránit podezření, že něco není v pořádku. Dříve vypnuté svaly totiž polevily, a Dagmar začíná ztrácet svůj pověstný šarm.

Na smutečním rozloučení s hercem Otakarem Brouskem st. se dal její vzhled omluvit citovým rozpoložením. O pár dní dříve se ovšem objevila na křtu knihy režiséra Petra Weigla, kde bylo opravdu vidět, že Havlová už není v nejlepší životní formě. 

Super.cz


Časová osa článků