Modely z dílny Jaggerovy přítelkyně vyhledávaly přední filmové hvězdy.

Modely z dílny Jaggerovy přítelkyně vyhledávaly přední filmové hvězdy. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Tragicky zesnulá přítelkyně Micka Jaggera po sobě zanechala módní skvosty: Její šaty oblékaly největší hollywoodské hvězdy

Zpráva o záhadné smrti módní návrhářky L´Wren Scott zaskočila nejen jejího partnera Micka Jaggera, ale také řadu celebrit, které si v minulosti oblékly modely z její dílny.

Atraktivní žena s ohromující výškou 191 centimetrů byla zmiňována především jako partnerka frontmana kapely Rolling Stones, ale dokázala se prosadit i bez vlivného muže po svém boku. Její šaty mnohokrát zazářily na slavných nositelkách během významných společenských událostí včetně udílení Oscarů.

Už v 90. letech L´Wren Scott v Hollywoodu oblékala Madonnu, Julii Roberts či Elizabeth Taylor. S Mickem Jaggerem návrhářka, která byla ve svém newyorském bytě nalezena oběšená na klice od dveří, randila od roku 2001.

L´Wren Scott po dobrých zkušenostech s předními celebritami začala navrhovat vlastní kolekce, které si oblíbily Sarah Jessica Parker, Angelina Jolie, Nicole Kidman i Penélope Cruz. Nejvydařenější modely L´Wren Scott na tělech slavných dam najdete v galerii. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků