Odhalené tajemství: Simona Krainová zvažuje plastiku břicha na klinice plastické chirurgie, kterou sama otevřela

18. března 2014 8:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Nově otevřená plastická chirurgie Kliniky Yes Visage praskala českými a slovenskými celebritami doslova ve švech. Mezi těmi, kdo ji přišel otevřít, byla i Simona Krainová, která přiznala, že zvažuje plastiku.
Simona o plastice

Simona o plastice

„Snažím se bříško vysportovat a jsem k sobě přísná. Ale když to třeba nepůjde, tak klidně vyhledám pomoc zdejšího zkušeného primáře Miroslava Krejči,“ přiznala Simona a dodala: „Spousta žen má po porodu povolené bříško s potrhanými vazy. Já mám za poslední čtyři roky za sebou dva porody a je mi jednačtyřicet let. Mám soudnost, můžu cvičit a cvičit, ale to prostě nevycvičíš. Takže když jsou metody, které ty povolené svaly zpět stáhnou k sobě a bříško zpevní, proč by se měl člověk do nekonečna trápit. V zahraničí je to běžná praxe, takže jdu cvičit a když to nezabere, půjdu za panem doktorem Krejčou tady na kliniku,“ uzavírá téma o plastice Simona Krainová.

Více informací
nyní na Kliniku YES VISAGE
Zákroky, co zajímají celebrity

Zákroky, co zajímají celebrity

Klinika Yes Visage ale nabízí veškeré spektrum nejmodernějších postupů a metod plasticko-chirurgických zákroků. Nejvíce celebrity zaujaly zákroky se zaměřením na ladné křivky, tedy moderní liposukce všech tělesných partií, kompletní rekonstrukce břicha, jako je abdominoplastika, moderní lipotransfer, kdy se z odebraného nechtěného tuku dají tvarovat jiné partie jako prsa, obličejové kontury, zadeček nebo třeba rty. Dále v nabídce zaujaly korekce očního okolí jako víčka a browlifty, facelifty a jiné zákroky upravující tvar obličeje, odstranění vrásek a zvýraznění kontur. Mezi ženami je samozřejmě vždy aktuální moderní zvětšení, zmenšení nebo modelace tvaru prsou, včetně již zmíněné možnosti vylepšení velikosti vlastním tukem. Tématem, o kterém se trochu šeptalo, pak byly zákroky intimní oblasti.

Více informací
nyní na Kliniku YES VISAGE
Plastický chirurg celebrit

Plastický chirurg celebrit

Nová plastická chirurgie Kliniky Yes Visage pracuje se špičkovou technologií a plně vybaveným zázemím současné moderní kliniky pod vedením mezinárodně uznávaného specialisty a předního českého plastického chirurga s léty praxe, primáře MUDr. Miroslava Krejči, Ph.D. Ten je vyhledávaným specialistou až s 800 úspěšně provedenými operačními zákroky estetické a rekonstrukční chirurgie ročně. Jeho moderní profesionální přístup zahrnuje i individuální řešení s důrazem na bezpečnost a šetrnost pro klienta. I proto se těší velké důvěře také mezi veřejně známými osobnostmi a celebritami.

Více informací
nyní na Kliniku YES VISAGE
Známé tváře volí profesionály

Známé tváře volí profesionály

Klinika Yes Visage je se svými dvěma pobočkami v Praze, a pak v Brně, Ostravě a Bratislavě, největší klinikou estetické medicíny a plastické chirurgie u nás. Svým klientům poskytuje veškerou komplexní kvalifikovanou péči od prvních úprav, které lze řešit pouze neinvazivně, přes miniinvazivní zákroky až po zákroky vyžadující plastického chirurga. U všech typů služeb je samozřejmostí stejná kvalita, diskrétní individuální přístup, nadstandardní péče s důrazem na bezpečnost a šetrnost pro klienta. Klinika Yes Visage nezklamala důvěru ani mnoha veřejně známých osobností. Mezi spokojené klienty kliniky a primáře Krejči spolu s primářkou Kavkovou patří například i Simona Krainová, Lucie Bílá, Marta Jandová, Alice Bendová, Veronika Freimanová, Iva Kubelková, Michal David a velká spousta dalších jmen.

Více informací
nyní na Kliniku YES VISAGE
Nová prsa, facelift nebo odstranění bříška zdarma!

Nová prsa, facelift nebo odstranění bříška zdarma!

Vyhrajte si svou vysněnou proměnu. Nové bříško nebo třeba nová prsa zcela zdarma z rukou profesionálů! Soutěžte o proměnu dle vašeho přání se Simonou Krainovou a Klinikou Yes Visage. Podrobnosti naleznete na webu kliniky.

Soutěžte
nyní na Kliniku YES VISAGE

Časová osa článků