Pippa Middleton napodobila starší sestru a náramně jí to slušelo.

Pippa Middleton napodobila starší sestru a náramně jí to slušelo. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Pippa Middleton vsadila na styl své sestry Kate a v modrém kabátku sama připomínala princeznu

Zatímco královští manželé William (39) s Kate (39) si právě užívají dovolenou na Maledivách, Pippa Middleton (38) se alespoň částečně ujala jejich role a účastní se významných událostí, jako byla například pocta zesnulému anglickému žurnalistovi, komikovi, spisovateli a televiznímu moderátorovi Siru Davidu Frostovi. Ten zemřel loni v srpnu ve věku 74 let na zástavu srdce během plavby výletní lodí MS Queen Elizabeth.

Jako poděkování za jeho životní přínos v mnoha odvětvích a vzpomínku na výjimečně vzdělaného a schopného muže, který vedl diskuze s politiky i americkými prezidenty, bylo do Westminsterského opatství pozváno na dva tisíce hostů. Mezi zúčastněnými nechyběli princ Charles s chotí Camillou včetně dalších členů britské královské rodiny, mnozí přední novináři, televizní osobnosti, politici, herečky jako Joanna Lumley nebo Sienna Miller či modelka Lara Stone s manželem Davidem Williamsem.

Jednou z ozdob celé akce se stala právě Pippa, která jako by se nechala inspirovat starší sestrou. Ta má jednobarevné propínací šaty řešené spíš jako lehké kabátky opásané stuhou v oblibě. Mnohé Angličanky se její nenucenou eleganci snaží napodobit, ale jen málokterá má tak útlou postavu, aby na ní tyto modely vynikly. Pippa ale její vznešenost vystihla dokonale. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků