Jak slavily celebrity své patnáctiny? Super.cz

Překvapí vás to? Takhle slavila narozeniny Partyšová, když přestala být pod zákonem

Patnácté narozeniny patří mezi zásadní životní události, člověk dostane občanku, může v kině navštěvovat některé dříve nepřístupné filmy a v intimní rovině přestává být pod zákonem.

Když jsme dorazili na otevření nového butiku s doplňky známé italské značky spojené s patnáctiletým působením společnosti na českém trhu, tak jsme se ptali přítomných celebrit, jak vzpomínají na své patnáctiny.

„Na patnácté narozeniny si moc nepamatuji. Mně spíš utkvěl rok po tom, kdy jsem poprvé vycestovala do Paříže," říká Pavlína Němcová (48), pro kterou byly zásadnější následující roky. V šestnácti zazářila na poli světového modelingu, vdala se a v sedmnácti porodila syna Alana.

To Gábina Partyšová (43) prožívala své patnáctiny mnohem hlouběji. „Pamatuju si, že jsem pořádala oslavu v našem bytě v paneláku v Brně. Měli jsme třípokojový byt, měli jsme tam se sestrou pokojíček. Proběhly nějaké jednohubky," svěřuje se s útržky paměti moderátorka a jedním dechem dodává: „Kluci tam nesměli. Byla to taková dámská jízda patnáctiletých puberťaček." 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků