Amanda Rodgers se svou psí chotí vystoupila v televizním pořadu.

Amanda Rodgers se svou psí chotí vystoupila v televizním pořadu. Profimedia.cz

Tato Britka si po rozvodu vzala svou čtyřletou fenku. Obřadu se účastnilo 200 hostů!

Říká se, že pes je nejlepším přítelem člověka, ale pro jednu sedmačtyřicetiletou Britku představuje i životní lásku. A stejně jako téměř každá žena i Amanda Rodgers si nepřála nic jiného, než si milovanou spřízněnou duši vzít. A tak s fenkou Shebou vstoupila do svazku manželského...

Slavnostního obřadu konaného v Chorvatsku se účastnilo neuvěřitelných 200 svatebčanů a Sheba měla na sobě jako správná nevěsta bílé svatební šaty. O celém netradičním ceremoniálu a svazku se psem přišla novomanželka popovídat do pořadu This Morning britské televizní stanice ITV.

Rodgers přiznala, že poklekla na kolena a svou čtyřletou fenku jack russella požádala o packu. Věří, že její mávání ocasem znamenalo ano.

„Byly jí dva týdny, ale okamžitě jsem se do ní zamilovala. Vím, že jsme si byly souzené,“ šokovala Amanda svými slovy moderátory a pokračovala: „Sheba je v mém životě několik let, rozesmává mě a utěšuje, když se cítím špatně. Nevím, co víc bych si měla přát od životního partnera.“

Podle britského deníku Metro byla Rodgers v minulosti vdaná za muže, ale svazek měl krátkého trvání. Časem si uvědomila, že vše, co hledala, našla ve své fence. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků