Eva je otužilé děvče.

Eva je otužilé děvče. Foto: Super.cz/Brilliant Style salon

I tohle je schopná udělat pro slávu: NeVyVolená Feuereislová vystavovala v mrazivém počasí na ulici své silikony v krajce

Eva Feuereislová se musí po VyVolených pořádně ohánět, aby neupadla v zapomnění. Nové silikonové vnady tak vyvenčila v odvážném outfitu ještě předtím, než do Česka dorazilo teplé počasí.

Slávychtivá účastnice VyVolených se už nemůže dočkat, až s vylepšeným dekoltem vyrazí na pláž a před zrcadlem už nejspíš trénuje na letní sezónu. O několik čísel větší vnady jsou totiž její velkou předností, díky níž konečně vede plnohodnotný život.

Jako zkušená modelka Eva kašle na počasí a je schopná zapózovat při jakékoliv venkovní teplotě a prakticky v čemkoliv. Šokovaní kolemjdoucí ji tak mohli na ulici potkat jen v erotickém prádélku, přestože tento outfit v zimním období působil, jako kdyby Eva měla naspěch od milence, k němuž se předčasně vrátila manželka z lázní.

„Byla mi trochu zima a lidi na ulici mě okukovali. Naštěstí jsem ale z vily zvyklá se předvádět,“ tvrdí Eva, která sice pořizovala fotky pro kadeřnictví, jehož je tváří, ale jejímu účesu zvědaví diváci nevěnovali zdaleka tolik pozornosti jako nepřehlédnutelným silikonovým vnadám. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků