Slovenská sexbomba Ďurianová nám prozradila kouzlo své štíhlosti. Super.cz

Jak to jen ty proklaté Slovenky dělají? Exmanželka Libora Boučka je rok a půl po porodu jako proutek

7. března 2014 9:55

Když jsme na otevření nové pražské kliniky plastické chirurgie potkali slovenskou moderátorku Mariannu Ďurianovou, ani jsme nemohli uvěřit tomu, že tato kráska, pyšnící se postavou čtrnáctileté teenagerky, před rokem a půl přivedla na svět syna.

„Bude to zásluhou syna, protože, jak říká každá matka, je to nejúžasnější dítě na světě. Taky mi velmi pomáhá můj muž, abych byla v absolutní pohodě, a abych se cítila vnitřně spokojená, uvolněná a bez stresu. To je asi vidět i navenek," vyzrazuje své triky Marianna.

Přece jen nám to nedalo a pátrali jsme, jak se této krásné slovenské blondýně daří udržovat tak skvělé křivky. Co za tím stojí? „Před otěhotněním jsem propadla kouzlu jógy, byla jsem v Indii, ale jinak nic zásadního," říká Ďurianová, která se konkrétně věnuje ’Aštanga józe’.

Ďurianová je dnes již bývalou moderátorkou televize Markíza. V Česku vzešla ve známost jako první manželka moderátora Libora Boučka. Toho krásná blondýna opustila kvůli milionáři z reality show Janu Novotnému. V současnosti vychovává syna Romana se snoubencem Romanem Doležajem. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků