Michael Kocáb a Míra Hejda v Limuzíně

Michael Kocáb a Míra Hejda v Limuzíně Foto: Popfoto.cz

Michael Kocáb se strachuje o syna: Víme, proč se bojí, že bude mít doma mrzáčka. A může za to Lejla!

Muzikant Michael Kocáb (59) má s moderátorkou Lejlou Abbasovou dvouletého Davídka. Kocáb je znám svou klidnou povahou, ale teď konečně přiznal, že v něm v soužití s mladší a temperamentnější přítelkyní občas bouchnou saze.

„Jsem totální kliďas, ale s Lejlou občas vyjedu, protože jak je mladistvá, tak se prosazuje vehementně s naléhavostí a dává ti najevo jako obecnou jasnou pravdu, že seš mimo nebo out,“ prozradil v pořadu Limuzína, který poběží dnes večer na Óčku Kocáb.

A většinou se prý jedná o dohadování nad naprosto triviálními záležitostmi. Ač by to do něj na první pohled nikdo neřekl, je prý Kocáb na rozdíl od Abbasové u výchovy dítěte mnohem choulostivější.

„Přeci jen jsem starostlivý, a když vidím, že mladej lítá nahoru dolů ze schodů a všude padá, tak jsem mu koupil takovou helmičku, jen z látky, je to proti rozbití hlavy, ale ona mu ji sundá s tím, ať si ji rozbije, ať se naučí, že to bolí, a já pak říkám, že budeme mít doma mrzáčka, který ví, jak to bolí,“ dodal se smíchem Kocáb, který už má celkem čtvrté dítě, a necítí se vůbec staře.

„Život rockera je strašně mladistvej, je to vidět na Petru Jandovi, pořád mám tendenci ho vnímat jako kluka, ne dědečka, rockeři jsou takoví,“ uzavřel. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků