Novomanželé Buffonovi.

Novomanželé Buffonovi. Michaela Feuereislová

Topmodelka Šeredová se odpoledne vdala na Vyšehradě, na obřad si nevzala podprsenku

16. června 2011 15:02

Topmodelka Alena Šeredová (38) dnes krátce po půl páté odpoledne řekla své "ano" dlouholetému příteli, italské fotbalové star Gianluigi Buffonovi. Původně se měla velkolepá svatba konat v Chrámu svatého Víta na Pražském hradě. Zde už měli honosné svatby také Nikol Vaidišová s Radkem Štěpánkem a Petr Nedvěd s Veronikou Vařekovou.

Kvůli stávce a plánovaných demonstracím na Hradě ale plány nakonec hvězdný pár upravil. Alena si Gigiho vzala v Basilice svatého Petra a Pavla na pražském Vyšehradě. Početná ochranka se na místo začala sjíždět již před třetí hodinou odpoledne. Gigi dorazil krátce po nich a trpělivě očekával na svoji nádhernou nevěstu, kterou nakonec přivezla společně s jejím otcem luxusní limuzína.

Po ženichovi dorazila i sestra nevěsty Eliška a maminka Aleny. Svatebčani i Gigi se přesunuli do blízké restaurace. Po půl čtvrté se pomalu začali svatební hosté přesouvat do kostela. Pár minut před čtvrtou hodinou tam zamířil i Gigi s maminkou a trpělivě očekával příjezd své vyvolené.

Příjezd nevěsty vyvolal doslova pozdvižení. Bodyguardi obklopili vůz a řidič musel popojet. Alena krátce po čtvrté hodině vešla v dlouhých bílých šatech, pod které si nevzala horní díl spodního prádla, do kostela. Kdo neměl pozvánku, neměl šanci se dostat dovnitř.  Obřad probíhal v italštině, jen Alena mluvila česky i italsky.

Slečna Alena Šeredová se stala paní Buffonovou v půl páté. Svatební hosté nadšeně tleskali. Fotoreportéři, novináři i zvědavci nadšeně čekali, až Alena a Gigi vyjdou z kostela. Dveře kostela se otevřely přesně v pět hodin odpoledne.

Alena a Gigi krátce po páté hodině vyšli z Basiliky svatého Petra a Pavla. V 17:05 vypustili bílé holubice. Manželského polibku se ale přítomní fotografové nedočkali. Manželé Buffonovi deset minut po páté hodině opustili v limuzíně Vyšehrad. Brány areálu se o půl šesté odpoledne zavřely. Svatební hosté už také odjeli a míří na slavnostní hostinu do hotelu Four Seasons.

Svatební hosté jsou ubytování v hotelu Kempinski. Podle zákulisních informací ale hostina a večírek budou právě v luxusním hotelu Four Seasons. Zde stráví Alena a Gigi také svatební noc.

Italská média si už z Aleny, která s Gigim vychovává dva syny - Louise Thomasse a Davida Lee, dělala legraci, že si katolicky založený Ital českou sexbombu, která nesčetněkrát předvedla své vnady, nikdy nevezme. Alena a Gigi ale všem vzali vítr z plachet a od dnešního dne bude mít česká kráska v občance jméno Alena Buffon. 

Gabriela Wolfová , Super.cz

Zrušit