Ellen DeGeneres předala Edgarovi zasloužené spropitné.

Ellen DeGeneres předala Edgarovi zasloužené spropitné. Profimedia.cz

Nic netušící poslíček, který přinesl pizzy na Oscary, dostal své spropitné. Kolik na něj hvězdy vybraly?

Komická vložka v programu letošního oscarového večera, kdy se v prvních řadách hlediště Dolby Theatre objevil mladík s několika krabicemi pizzy, které porozdával mezi hollywoodské ikony, má svou dohru. Moderátorka Oscarů Ellen DeGeneres si poslíčka jménem Edgar pozvala do své talk show, kde mu dodatečně předala i zasloužené dýško - rovných tisíc dolarů.

Edgar totiž neměl ponětí, do čeho jej Ellen uvrtá, a tak se, aniž by něco tušil, stal součástí nejočekávanější společenské události roku a zároveň suverénně nejslavnějším doručovatelem pizzy všech dob.

Za jeho služby se dokonce v hledišti vybíralo do klobouku zpěváka Pharrella Williamse, kam celebrity vložily 600 dolarů. Ellen to pak dorovnala na tisícovku. Mladík si tak přišel v přepočtu na téměř dvacet tisíc korun.

Že nese tradiční italský pokrm přímo největším hvězdám Hollywoodu, to prý Edgar netušil, údajně si myslel, že je objednávka pro producenty a scenáristy někde v zákulisí. „Byl jsem v šoku. Netušil jsem, o co jde. Bylo to fakt bláznivé,“ uvedl Edgar a přiznal směrem k Julii Roberts: „Byla ženou mých snů. Ještě když jsem žil v Moskvě, vždy jsem se díval na její filmy. Bylo pro mě úžasné, že jsem jí mohl přinést pizzu.“ 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků