Poletíte na dovolenou s dětmi? Zařiďte jim zábavu!

14. března 2014 9:30 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Celý rok se těšíte na dovolenou, plánujete čtení knížek, koupání a odpočinek, ale nakonec vám většinu času zabere starost o zábavu potomků. Co to letos udělat jinak?
Dětské kluby – čeští animátoři v ceně dovolené

Dětské kluby – čeští animátoři v ceně dovolené

V klubu Funtazie se o vaše děti postarají školení animátoři. Velmi oblíbené jsou zejména „snídaně bez rodičů“. Začínají tím, že si český animátor vyzvedne dítě na pokoji a postará se o něj během snídaně s dalšími dětmi. Vy si zatím můžete trochu přispat nebo si jít zaběhat na pláž. Po společné snídani následují hry, výlety a tvůrčí aktivity. V klubech Funtazie je vše dobrovolné. Stačí dítě den předem zapsat na část dne na vybranou aktivitu. A samozřejmě: koupit si tu správnou dovolenou!

Více informací
nyní na CK FISCHER nebo volejte zdarma 800 12 10 10
Tip: Španělsko: Costa de la Luz

Tip: Španělsko: Costa de la Luz

Pobřeží Costa de la Luz lemují menší hotely, kilometry širokých pláží a chráněná příroda. Nová destinace, která byla v minulosti hlavně cílem samotných Španělů, si získává stále větší oblibu i mezi českými turisty. Pokud vás omrzí opalování a polehávání na pláži, jen kousek od pobřeží najdete řadu vesniček, kde se mezi místními budete cítit příjemně a vychutnáte si tradiční španělskou atmosféru.

Koupit
nyní na CK FISCHER, dospělý od 15 490 Kč a dítě zdarma
Tip: Egypt – Marsa Alam

Tip: Egypt – Marsa Alam

Dříve malá rybářská vesnička je dnes druhou nejnavštěvovanější turistickou destinací v Egyptě. Za svůj rozkvět vděčí mezinárodnímu letišti, které zde bylo otevřeno v roce 2001. Oblast je vyhlášeným místem pro potápěče, milovníky šnorchlování a klidné dovolené. Široké dlouhé pláže jsou tu po celý rok i přes miliony návštěvníků příjemně poloprázdné.

Koupit
nyní na CK FISCHER dospělý od 15 990 Kč a dítě zdarma