Těhotenská móda na nejsledovanějších filmových cenách.

Těhotenská móda na nejsledovanějších filmových cenách. Profimedia.cz

Těhulky na Oscarech. Které z krásek se povedlo zahalit vyklenuté bříško do krásnějších šatů?

Příležitost zazářit ve světlech reflektorů si během šestaosmdesátého ročníku udílení filmových cen Oscar nenechal vzít ani trojlístek těhotných krásek Kerry Washington, Olivia Wilde a Elsa Pataky.

Tři maminky a tři velmi rozdílné outfity, které zahalovaly bříško vždy jinak. Nejtěhotnější ze všech vypadala Elsa Pataky. Je to logické, neboť sedmatřicetiletá modelka a herečka očekává dvojčata se svým manželem Chrisem Hemsworthem, který ji na galavečer doprovodil. Elsa skutečně vypadala v zelené róbě od libanonského módního génia Elieho Saaba tak, že snad každou chvíli přivede své ratolesti na svět.

V porovnání s Elsou se dalo jen těžko uvěřit tomu, že Olivia Wilde je již v sedmém měsíci těhotenství. Bříško pod černými šaty od Valentina se jí jen lehce klenulo.

Bez manžela Nnamdiho Asomugha přišla jako jediná Kerry Washington. Nebylo to ale zase takové překvapení, neboť o páru je známo, že svůj vztah drží mimo pozornost médií. Herečka se prošla po rudém běhounu před Dolby Theatre v šatech, které navrhl Jason Wu. Je to vůbec poprvé, co Wu vytvořil róbu na Oscary, a je dlužno dodat, že mladý talentovaný designér odvedl skvělou práci. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků