Pavla Tomicová v pořadu Máme rádi Česko moc nezářila. Video: Archiv FTV Prima

Tohle ví i žák na prvním stupni: Podívejte se, jaký trapas si uřízla populární hvězda Nudy v Brně

28. února 2014 15:19

Oblíbená herečka Pavla Tomicová, kterou si diváci pamatují díky roli psycholožky Kulkové v dnes už kultovním filmu Nuda v Brně, se pořádně ztrapnila ve vědomostní show Máme rádi Česko.

Karvinské rodačce a držitelce Ceny Alfréda Radoka z roku 1999 to však vůbec nevadilo a svým nakažlivým úsměvem bavila Jakuba Prachaře, Martina Dejdara a další účastníky primácké soutěže.

"Já vím všecko, ale nevzpomenu si," varovala moderátora Libora Boučka svérázná Tomicová. Že si nemohla vzpomenout, kolik manželek měl Karel IV., by se ještě dalo pochopit, ale Tomicová selhala u otázky, na kterou by znal odpověď každý školák na základní škole.

Herečka totiž nevěděla, jaká je nejdelší řeka, jejíž tok je na území České republiky. "Já vím, ale nemůžu si vzpomenout," zopakovala svou oblíbenou větu. Vltava jí ale na mysli nevytanula.

A kde že se narodil génius Jára Cimrman? „To vím přesně, v Havířově, a ať mi to někdo vyvrátí,“ smála se u cimrmanovské otázky jako na lesy. Na to, jak by u vědomostního testu propadla jako zlobivá školačka, se podívejte ve videu. 

Anna Veškrnová , Super.cz