Potvrzeno. Vědci objevili elixír mládí. Objev má dva patenty a tisíce spokojených zákazníků

Jedině věda dokáže dokonale popsat proces stárnutí organismu. Věda naštěstí nachází i způsoby, jak tento nezvratný proces zpomalit. Krémy Pyratine obsahují patentované látky ze skupiny cytokininů, které redukují i hluboké vrásky, dramaticky zpomalují stárnutí pleti a účinně bojují např. proti růžovce.
Zázrak jménem cytokininy

Zázrak jménem cytokininy

Krémy Pyratine (www.pyratine.eu) využívají přelomové poznatky vědců v oblasti cytokininů. Cytokininy řídí mimo jiné stárnutí listů. Vědci zjistili, že listy ponořené v roztoku, který obsahuje nepatrnou koncentraci cytokininů, zůstávají déle zelené, nežloutnou a tedy výrazně pomaleji stárnou. Posléze se vědcům podařilo nalézt látky ze stejné skupiny s ještě silnějšími protistárnoucími účinky. Ty byly v licenci poskytnuty firmě Senetek z Kalifornie. Vznikl krém Pyratine.

Koupit
nyní na pyratine.eu
Pyratine redukuje i hluboké vrásky

Pyratine redukuje i hluboké vrásky

Aktivní složky Pyratinu jsou extrahovány z rostlin. V souladu s přísnými procedurami americké FDA (úřad pro kontrolu potravin a léčiv) proběhla série testů, které potvrdily výrazné zlepšení textury pleti již během několika dní používání. Stejné testy zároveň ukázaly, že přípravky Pyratine v tomto směru dosahují lepších výsledků než Renova, tedy v USA jediný oficiálně schválený produkt proti stárnutí pokožky.

Koupit
nyní na pyratine.eu
Velmi vhodný na citlivou pokožku

Velmi vhodný na citlivou pokožku

Běžné krémy proti vráskám obsahují většinou kyselinu linolovou, ropné oleje, dimetikon a další hydratační složky, které mívají nepříjemné vedlejší účinky. Pleť například zanechávají nevzhledně mastnou. Pyratine zajistí hydratovanou pokožku bez nepříjemného mastného efektu. U krémů Pyratine (www.pyratine.eu) byly navíc prokázány protizánětlivé účinky a pozitivní vliv na obnovení přirozené ochranné funkce kůže. Studie Kalifornské univerzity prokázala snížení zarudnutí tváře o 42 % během 14 dní používání, a dokonce 67 % na konci 12. týdne pravidelné aplikace krémů Pyratine.

Koupit
nyní na pyratine.eu
Pyratine léčí růžovku

Pyratine léčí růžovku

Přípravky Pyratine prošly řadou nezávislých klinických studií, které potvrdily účinnost v boji proti růžovce. Velmi pozitivní účinky však hlásí zejména samotní zákazníci. Pyratine eliminuje všechny tři základní projevy růžovky: Výrazné zarudnutí kůže, aknózní léze a rovněž pavoučí žilky. Pyratin XR lze k léčbě růžovky používat zcela bez omezení. Díky unikátnímu složení je možná dlouhodobá aplikace bez vedlejších účinků.

Koupit
nyní na pyratine.eu

Časová osa článků