Katy Perry a John Mayer se krátce po valentýnských zásnubách rozešli.

Katy Perry a John Mayer se krátce po valentýnských zásnubách rozešli. Profimedia.cz

Místo sňatku kopačky! Další známý pár se postaral o pořádné překvápko

27. února 2014 16:46

Někteří už skoro slyšeli svatební zvony odbíjející poslední vteřiny svobody zpěvačky Katy Perry (33). Jenže americká hvězda se navzdory nedávným zásnubám podruhé vdávat nebude. Ačkoli dostala diamantový prsten teprve nedávno, s Johnem Mayerem se rozešla. Už potřetí během roku a půl, co spolu randí.

K rozchodu podle amerických médií došlo před několika dny, takže John nedoprovázel Katy ani do Londýna a Milána. Když se vrátila minulý pátek do Los Angeles, byla opět sama.

Jejich vztah ale nikdy nebyl klidný. Už pár týdnů poté, co spolu začali v létě 2012 chodit, se po vášnivé hádce rozešli. V půli podzimu ale byli znova spolu, v březnu minulého roku se opět rozešli, aby se na jaře dali zase dohromady. Loni na podzim se objevovali na veřejnosti vždy ruku v ruce jako dvě holubičky a začali hovořit o svatbě. V únoru se pak Katy ukázala v Londýně s kroužkem na levém prsteníčku, na němž byl usazen obří diamant. A o zasnoubení už nikdo nepochyboval.

Katy se teď připravuje na nové turné Prismatic a nemá prý na vztah čas. Kariéře tak dala přednost před partnerstvím. Podle Us Weekly se však s Johnem rozešli v přátelském duchu, budou dobrými kamarády a nadále se podporovat. 

Famous