Britney to tentokrát nevychytala.

Britney to tentokrát nevychytala. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Trapas, nebo nový módní trend? Zanedbaná Britney Spears vyrazila do ulic v triku naruby

1. března 2014 6:10

Na jevišti v Las Vegas se navzdory neforemným kostýmům snaží vypadat co nejlépe, ale v civilu je to s Britney Spears (32) podstatně horší. Poslední dobou nejspíš neví, kde jí hlava stojí.

I když to na její postavě není až tak zřetelné, Britney na sobě poctivě dře a každou volnou chvíli tráví v posilovně. V ulicích tak často bývá viděna bez make-upu, se zanedbaným účesem a v outfitu, který vypadá jako ze zásob armády spásy.

Známá zpěvačka měla během své poslední návštěvy fitness centra očividně naspěch a v šatně nestrávila příliš mnoho času. Na ulici se totiž objevila v triku, které mělo původně vypadat zcela jinak. Svršek s motivem myšáka Mickeyho a jeho partnerky Minnie si totiž oblékla naruby, takže zraky kreslených postaviček směřovaly k jejímu propocenému tělu.

Až čas ovšem ukáže, zda šlo o výsledek časové tísně, či nový módní hit, který se rozšíří do celého světa. Vzhledem k nepříliš vytříbenému vkusu Britney Spears, jíž momentálně ubírá na kráse tmavý přeliv, je ale mnohem pravděpodobnější první varianta. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků