Jennifer Aniston na obálce časopisu Marie Claire.

Jennifer Aniston na obálce časopisu Marie Claire. Profimedia.cz

Dokonalá Jennifer Aniston opět odhalila své bezchybné tělo

16. června 2011 12:30

Krásná Jennifer Aniston (42) zdobí titulní stranu červencového čísla časopisu Marie Claire.  Představitelka role Rachel ze seriálu Přátelé na ní poodhalila své sexy tělo.

Jenn se na obálce objevila v saku od návrhářky Ann Demeulemeester a v kalhotkách Gucci. Pod černým svrškem se rýsuje Jennin svůdný hrudník a spodní prádlo decentně zahaluje její intimní parite a upozorňuje na dlouhé nohy.

Herečka, která v současnosti chodí s kolegou Justinem Therouxem (40), poskytla časopisu rozhovor. Na otázku, co by dělala, kdyby nebyla herečkou, odpověděla: “Možná bych byla interiérovou designérkou. Miluji chodit po domě a říkat si, jak by se dal předělat. Strávila jsem hodně času prací na svém současném domě a je to to úžasné. Je to jako umělecké dílo, na které jsem velmi pyšná.“

Aniston má tělo, které je předmětem závisti i o polovinu mladších žen než je ona. Za to, že má tak štíhlé nohy, vypracované bříško a zářící pleť prý vděčí instruktorce jógy Mandy Ingber. “Její jóga změnila můj život. Je to jeden z nejzábavnějších a zároveň nejnáročnějších tréninků co jsem kdy měla,“ říká Jennifer. 

Sabina Tesařová , Super.cz