Simona prozradila levný způsob, jak zhubnout bez diet.

Simona prozradila levný způsob, jak zhubnout bez diet. Michaela Feuereislová

Krainová vám prozradí svůj tajný trik, jak si udržet super figuru. Nestojí to skoro nic

Rok po čtyřicátých narozeninách a po porodu dvou dětí má Simona Krainová (50) postavičku jako lusk. Většina žen by za takovou figuru vraždila. Modelka nikdy netvrdila, že by takovou postavu měla zadarmo. „Člověk musí cvičit a zdravě se stravovat. Žádná kouzla nefungují," říká.

Simona cvičí a zdravě jí, rozhodně ale není vyznavačkou nárazových nezdravých diet. Za svou kariéru přišla modelka ale také na různé triky, jak rozproudit metabolismus a vyčistit tělo. „Jednou do roka praktikuju detoxikační kúru. Člověk musí nějakou dobu popíjet speciální směs z mízy jihoasijské palmy a kanadského javorového sirupu, kajenského pepře a dalších přísad," říká Simona a jedním dechem varuje: „Nic se ale nemá přehánět a nemělo by se to praktikovat příliš často a dlouho."

Krainová nám prozradila také svou tajnou zbraň v boji s přebytečnými kilogramy. Prakticky neustále popíjí teplou vodu s citronem. „Každé ráno po probuzení vypiju asi tři deci teplé vody s půlkou vymačkaného citronu a tenhle nápoj popíjím i během dne. Je to nejlepší způsob detoxikace. Tuky přijímané ve stravě se díky teplé vodě v těle odbourávají," doporučuje Simona trik, díky kterému se udržuje ve formě. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků