Pediatři varují: Maminky nekrmí své děti správně!

Když maminka již nemůže kojit, volba dětské výživy je zcela klíčová pro správný vývoj imunitního systému i pro správný tělesný vývoj. Pokud už kojit nemůžete, měla byste se poohlédnout po stravě, která se snaží z co největší části přiblížit mateřskému mléku a zajistí zdravý růst vašeho děťátka. Poradíme vám, kde pořídíte nejkvalitnější kojenecká mléka a dětské příkrmy. A za super ceny!
Co na to pediatři?

Co na to pediatři?

Kojenecké mléko by mělo být svým složením maximálně podobné mléku mateřskému a tím zajistit správný vývoj dítěte. Dětské příkrmy by neměly obsahovat žádné přidané látky ani konzervanty a měly by být vyrobeny jen z těch nejkvalitnějších potravin. Proto pediatři doporučují produkty Nutrilon a Hami, které jsou proslulé svou vysokou kvalitou a pozitivním vlivem na zdraví dětí. První volbu pediatrů si díky super akci na Feedo.cz můžete dovolit i vy!

Více informací
nyní na FEEDO.CZ
První volba po mateřském mléce? Nutrilon!

První volba po mateřském mléce? Nutrilon!

Experti z laboratoří Nutrilon zkoumají mateřské mléko již více než 30 let. Jejich patentovaná směs prebiotik má prokázané pozitivní účinky na zdraví dětí a kojenecká mléka Nutrilon tak přispívají ke správné imunitě i rozvoji poznávacích schopností. Stejně unikátním složením jako dětská mléka Nutrilon se mohou pyšnit i dětské kaše Nutrilon. Podporují zdravou střevní mikroflóru díky unikátní směsi probiotik. Dopřejte svému děťátku jen to nejlepší!

Více informací
nyní na FEEDO.CZ
Hami do pusinky

Hami do pusinky

Chystáte se pomalu přejít na pevnou stravu? Vsaďte na prověřené značky a dopřejte svému drobečkovi jen ty nejkvalitnější potraviny. Příkrmy Hami neobsahují škrob, sůl, cukr ani barviva. A jsou pasterizovány tepelně, takže neobsahují ani žádné konzervační látky. Všechny produkty Hami procházejí náročnými testy a vy si tak můžete být jisti, že váš drobeček dostane jen to nejlepší. Vsaďte na prověřenou kvalitu!

Více informací
nyní na FEEDO.CZ
Špičkovou kvalitu produktů Nutrilon a Hami si můžete dovolit i vy!

Špičkovou kvalitu produktů Nutrilon a Hami si můžete dovolit i vy!

Za bezva ceny můžete pořídit i ty nejkvalitnější produkty. Stačí si vyhlédnout tu správnou akci. Na Feedo.cz na vás kromě skvělých cen čeká unikátní akce, ve které pořídíte výhodně produkty Nutrilon a Hami. Stačí na Feedo.cz nakoupit jakékoliv produkty Nutrilon a Hami celkem za 1.999 Kč a k nákupu dostanete 4 kaše Nutrilon zcela zdarma! To si zkrátka nesmíte nechat ujít.

Více informací
nyní na FEEDO.CZ

Časová osa článků