Eva Decastelo a její nabouraný vůz

Eva Decastelo a její nabouraný vůz Michaela Feuereislová

Známé moderátorce nabourali auto: Řidič druhého vozidla zbaběle ujel!

Moderátorka Eva Decastelo (43) dorazila na včerejší focení se zpožděním. Důvod? Neznámý řidič jí naboural její vůz. "Vracela jsem se ke svému zaparkovanému vozu a celý předek měl v čoudu. Nějaký moc milý řidič vyparkovával, napálil mě a odjel. Neobtěžoval se ani nechat vizitku za stěračem," řekla Super.cz Decastelo.

Během příprav focení, při líčení a česání tak držela neustále telefon v ruce a volala na pojišťovnu. "Škoda bude minimálně padesát tisíc. Naštěstí mám havarijní pojištění a půjde to z něj. Spoluúčasti se ale samozřejmě nevyhnu. Hned po focení jsem objednaná na pojišťovně," dodala Decastelo.

Eva fotila v krásných svatebních šatech s dokonalým účesem. Eva se vdávala v osmém měsíci těhotenství, šaty měla šité na míru a obepínaly její obří bříško. Nyní má dokonalou figuru zpět, svatbu číslo dvě ale neplánuje. "Bylo to krásný, dojemný a není třeba svatebky oblékat znovu. Svého muže pro život mám a žádnou změnu nechystám. Svatebky mám tedy nyní na focení a předpokládám, že je už nikdy nebudu potřebovat," dodala moderátorka. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků