Zhubl jsem 6,7 kg za 5 dní!

23. února 2014 15:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Dost, moje váha se vyšplhala na 118 kg, bože, já se tak stydím. Nedávno jsem v časopise viděl 5 denní dietu. Už jsem o ní slyšel a tak jsem utíkal do lékárny. Zkoušel jsem už několik diet, ale vždy mi hrůzou stály vlasy z přípravy dietních jídel a shánění neobvyklých potravin. A tak mne to vždy rychle přestalo bavit. Takhle jsem nakoupil na 5 dní najednou, a hlavně - vaření mi zabere jenom 5 minut.
Proč 5 denní dieta?

Proč 5 denní dieta?

V první řadě doporučení známých. Když to pomohlo jim, tak proč ne mně? Dietní program je velice jednoduchý, po přečtení krátkého návodu to zvládne každý, v klidu doma a bez výživového poradce. Jíte 4 jídla Express Diet denně a ty vám poskytnou všechny základní živiny, vitamíny a minerály jako u běžné stravy. Tvoří spolu nutričně vyvážený jídelníček, ale zároveň jsou navržena tak, aby vás neustále udržovala ve stavu ketózy, tedy spalování tuků bez pocitu hladu.

Objednat
nyní na 5dennidieta.cz
Zázračná ketóza

Zázračná ketóza

Každý organizmus zná metabolický mechanizmus zvaný ketóza, který spouští spalování tuků. 5 denní dieta umí tenhle proces dokonale nastartovat a udržovat v chodu přísunem přírodních bílkovin a omezením přísunu sacharidů, tuků a energie pod 850 kcal/den. Tělo získává obvykle energii ze sacharidů, když je jejich přísun omezen-zdrojem energie se stává uložený tuk. Tak tohle je ketóza? Jak prosté.

Více informací
nyní na 5dennidieta.cz
Jednoduše a bez hladovění

Jednoduše a bez hladovění

Na jídla jsem si zvyknul, vypadá to, že toho není moc, ale zasytí a jsou celkem chutná. Dokonce jsem občas neměl ani hlad na večeři, ale abych dodržel dietu, polévku jsem snědl. Můžou za to prý ketony, hormony vylučované při rychlém spalování tuků, které v mozku tlumí pocit hladu a navozují dobrou náladu. Nevím jak to, ale hlad jsem opravdu neměl, což je asi nejdůležitější. Spíš mě občas pronásledovala chuť na dortíček. Ale o tom se mi může už jen snít! Zákusky už mi nesmí do pusy!

Objednat
nyní na 5dennidieta.cz
První pocity

První pocity

Tak už mám za sebou 5 denní dietu a musím volat, funguje! Za 5 dní jsem zhubl „6,7“ kg, a to zcela bez cvičení. Což si myslím, že je super. Původní váha byla 118,1 kg, nyní 111,4 kg. Na mně zatím těch 6,7 kg není moc vidět, ale já to cítím při oblékání a i celkově cítím se skvěle. S dietou samozřejmě pokračuju, ta motivace je teď obrovská. Ještě tak 30 kilo. Naučil jsem se pravidelně jíst a dodržovat pitný režim. Taky naprosto oceňuji obrovskou úsporu času při vaření.

Více informací
nyní na 5dennidieta.cz
Směle do toho!

Směle do toho!

Takže jestli chcete zhubnout, skočte do lékárny, nebo eshopu, tuto dietu doporučuju. 5 denní dieta Express Diet vás může v krátké době zbavit pár kilogramů do slavnostních šatů, nebo radikálně změnit vaši figuru. Chce to zpočátku jen odhodlání, pak už to jde lehce. Dieta je jednoduchá, bezpečná, ale hlavně účinná a rychlá. Snadno se k hubnutí namotivujete, protože výsledky vidíte prakticky hned. Takže radím všem - vyzkoušejte a hlavně vydržte, oplatí se. Roman, Ostrava

Objednat
nyní na 5dennidieta.cz