Aneta Vignerová zvolila model v pánském stylu. Super.cz

Opičí se po Angelině Jolie? Aneta Vignerová zahalila své vnady do pánského obleku

Model Angeliny Jolie (46) na předávání cen BAFTA byl inspirací i pro české známé ženy. Jako první její styl tak trochu okopírovala modelka Aneta Vignerová (34), která v pánském stylu vyrazila na otevření nového fashion klubu.

"Pravda je, že Angelina mne v první fázi inspirovala, ale snažila jsem se to rozbít čepicí, která ten model trochu shodí. Mám ráda, když se kombinují styly a celkový dojem vyzní nenuceně. A tohle mě baví. Prvoplánově sexy modely naopak moc ráda nemám a necítím se v nich pohodlně," vysvětlila nám Aneta.

To ostatně Aneta dokázala, když si po bujarém večírku nedávno zvrtla kotník. Vysoké podpatky prostě patří na molo a na velké společenské akce, ale mejdany se v nich absolvují velmi špatně, leckdy právě s následky.

Tentokrát byla Aneta na pařbu připravená a doprovázeli ji opět dva muži, kdyby náhodou potřebovala pomoc. "Mám tady dva kamarády, jeden z nich je dokonce ten, který mi právě minule pomáhal," smála se modelka.

S Anetou jsme ještě zažertovali na téma, jestli náhodou nezvolila čepici proto, že si nestihla umýt vlasy a neskrývá pod ní mastné kořínky. "Tak to jste hnusní, já mám výhodu, že se mi vlasy nemastí," ohradila se krásná brunetka. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků