Paul Stanley z kapely Kiss je stále ve formě.

Paul Stanley z kapely Kiss je stále ve formě. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Život rockera ho nezničil: Kissák Paul Stanley má ve věku dědečka luxusní postavu jako statný jinoch

Člen legendární kapely Kiss Paul Stanley letos oslavil 62. narozeniny, ale stále je ve skvělé formě. Divoká léta plná rockových nástrah překvapivě ustál a má postavu jako bývalý vrcholový sportovec.

Na koncertu v Los Angeles se fanoušci přesvědčili, že rockoví veteráni Kiss nejsou žádní staří páprdové. Rocková legenda se na hudební scéně pohybuje už od počátku 70. let a nevypadá to, že by se pánové známí výrazným líčením chystali do důchodu.

Během kariéry trvající čtyři desítky let si Kissáci pochopitelně užili dostatek sexu, drog i rock´n´rollu, ale překvapivě jsou stále v plné síle. Zejména při pohledu na Paula Stanleyho se nechce věřit tomu, že je v seniorském věku. Tělo má totiž stále pevné a rád ho na jevišti na rozdíl od svých kolegů odhaluje.

Paul Stanley je zakládajícím členem kapely Kiss a podílel se na jejích nejslavnějších hitech jako Crazy Crazy Night a I Was Made For Lovin´ You. Ve skupině vystupuje s maskou tzv. hvězdného dítěte, která se stala jeho poznávacím znamením. Stanley se prosadil i mimo rockovou scénu a účinkoval v muzikálu Fantom opery.

Po odlíčení je z něj ovšem obyčejný chlap a trojnásobný tatínek. S první manželkou Pamelou Bowen má dospělého syna Evana. V roce 2005 se oženil podruhé a s Erin Sutton si pořídil dnes již sedmiletého Colina a pětiletou Sarah.
 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků