Kdo je dívenka na fotce?

Kdo je dívenka na fotce? Foto: super.cz/facebook

Poznáte ji? Dívka s walkmanem za pasem a šíleným hárem připomínajícím mladého Jardu Jágra patří k našim nejkrásnějším modelkám

19. února 2014 18:56

Modelka oslavila už jednačtyřicáté narozeniny, a coby dvojnásobná maminka vypadá na svůj věk pořád fantasticky. Jak to ale atraktivní Simoně Krainové slušelo v pubertě?

Simona si sama ze sebe umí udělat legraci a na sociální síti se fanouškům pochlubila retro fotkou z období dospívání, na které by ji poznali snad jen ti nejzasvěcenější.

V džínách, vestičce a s nezbytným walkmanem za pasem byste v ní hledali spíše rockerku než budoucí hvězdu přehlídkových mol. A co teprve ten účes! Na hlavě měla háro připomínající helmu, za kterou by se nestyděl ani mladý Jaromír Jágr!

„Čas letí. Důležité je si ho umět užívat na plné pecky, jet na plný plyn. Já mám třeba teď chuť pustit si nějakou dobrou pecku a pořádně si zatancovat. Hudba je pro mě ta nejlepší terapie, třeba Pharrell Williams a jeho dokonalé Happy,“ napsala pod fotku oslavenkyně Krainová, jež vyrostla opravdu do krásy. 

Anna Veškrnová , Super.cz