Chcete začít zdravě žít? Vaši tělesnou pohodu ovlivní i vaše domácnost!

20. února 2014 13:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Letošní zima nám bohužel nedopřála příliš sportovního vyžití na čerstvém vzduchu, což se na řadě z nás podepsalo nějakým tím kilogramem navíc. Jaro už je ovšem za dveřmi, a nastává tak ideální čas dát své tělo zase do pořádku. Ten, kdo chce změnit životní styl a žít zdravě, by měl začít hlavně u svého bydlení. Proto vám přinášíme pár tipů, jak vyladit domácnost tak, aby vaši snahu podporovala.
Dobrá snídaně: základ vašeho správného dne

Dobrá snídaně: základ vašeho správného dne

Všichni odborníci na výživu vám řeknou, že bez snídaně to zkrátka nejde, i když se snažíte zhubnout. Ideální prostor nejen pro rodinnou snídani nabízí jídelní set Oleg. Polstrování židlí skýtá dostatek komfortu i při delším sezení a může být potažené látkou s bohatým výběrem vzorů nebo ekokůží. Prostorný a stabilní stůl se zase dá rozložit až na plochu 200 x 80 centimetrů. Pohledný set je vyrobený z výběrového bukového masivu a vy si můžete vybrat barvu jeho moření. Snídejte s chutí a s úsměvem!

Koupit
nyní na MT-nábytek.cz za 8 810 Kč včetně DPH
Celá sportovní výbava pěkně na jednom místě

Celá sportovní výbava pěkně na jednom místě

Naše tělo vyžaduje také každodenní dávku fyzické zátěže. Ať běháte, navštěvujete fitcentrum nebo provozujete jiný sport, neobejdete se bez množství triček, kalhot i prádla, které je potřeba někam uložit. Vyzkoušejte možnosti šatní skříně Riskula, vynikající důmyslnou kombinací polic, šatníkových tyčí a šuplíků. Do této skříně dáte vše, co potřebujete, a ještě vám zbude místo na úschovu sezónních věcí. A až si oblečete nový dres, můžete se ve velkém čelním zrcadle hned přesvědčit, jak vám sluší!

Koupit
nyní na MT-nábytek.cz za 8 039 Kč včetně DPH
Odpočinek a regenerace - dva důležití pomocníci

Odpočinek a regenerace - dva důležití pomocníci

Po náročném dni je třeba nechat svalstvo oddechnout a nejlépe se tato (ne)činnost provádí na útulném gauči. Vyzkoušejte třeba náruč rozkládací pohovky Cora. Kombinace vlnkových pružin a pěny poskytuje příjemné pohodlí při sezení i ležení, stejně jako měkké polštáře a opěrky. Největším trumfem této stylové pohovky ovšem je, že se dá během okamžiku rozložit na plnohodnotné lůžko o ploše 197 x 141 centimetrů, což ocení hlavně majitelé malých bytů. Odpočívejte v komfortu, jaký si vaše tělo zaslouží!

Koupit
nyní na MT-nábytek.cz za 12 330 Kč včetně DPH
Jak si kdo ustele, tak se mu bude i vstávat!

Jak si kdo ustele, tak se mu bude i vstávat!

Jednou z nejlepších věcí pro zdraví našeho těla je dostatek kvalitního spánku. Všechny vaše představy o báječně strávené noci naplňuje manželská postel Knut, vyrobená z borovicového masivu. Je prostorná, pohodlná i moc pěkná na pohled a k jejím přednostem patří také chytře naklopené čelo k opření zad. Postel můžete mít ve velikostech od 120 x 200 až po 200 x 200 centimetrů, na výběr přitom máte z několika odstínů moření. Postel Knut potěší i ty, kdo v noci nespí, ale rádi ještě sportují ve dvou!

Koupit
nyní na MT-nábytek.cz za 7 662 Kč včetně DPH
Nezapomínejme na děti, ať je máme také zdravé!

Nezapomínejme na děti, ať je máme také zdravé!

Pokud vás příroda obdařila potomky, je pro vás jistě jejich zdraví a prospěch na prvním místě. Nechte je tedy vyrůstat ve zdravém prostředí! Najdete ho v dětském pokoji Raul, jehož nábytek je vyrobený z voňavého dřeva borovice. V době náhražek se tak nemusíte obávat vdechování žádných škodlivin. Pokoj nabízí vše, co dítě potřebuje. Bezpečnou postel o rozměrech 190 x 80 centimetrů, šikovně ukrývající přistýlku a úložné prostory, velkou šatní skříň i psací stůl. Dopřejte svým dětem to nejlepší!

Koupit
nyní na MT-nábytek.cz za 23 425 Kč včetně DPH