Paris Hilton nenosí kalhotky.

Paris Hilton nenosí kalhotky. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Princezna, nebo pracovnice nočního klubu? Růžová Paris Hilton slavila narozeniny bez kalhotek

17. února 2014 21:58

Oslava miliardářky Paris Hilton (37) je vždy velkolepou událostí. Nezáleží na tom, zda se dožívá životního jubilea. Její narozeniny jsou totiž každoročně ostře sledovanou akcí.

Milovnice růžové barvy a ztělesnění Barbie si díky zámožným rodičům může dovolit pořádnou párty, na niž se celý rok vzpomíná. Paris Hilton si už na dárečky moc nepotrpí, protože si kdykoliv může udělat radost rozhazováním rodinných peněz. Narozeniny jsou pro ni především příležitostí ke zviditelnění se.

Čerstvá třiatřicátnice musí pokaždé slavit v nových šatech na míru a tentokrát dost nepřekvapivě zvolila model ve své oblíbené barvě. Což o to, šaty to byly moc hezké, ale pro známou rebelku na první pohled nedostatečně provokativní. Hilton si ovšem dokázala poradit po svém a princeznovský model povýšila na erotický outfit. Na narozeninovou oslavu si totiž nevzala kalhotky a hosty se o tom rozhodla náležitě přesvědčit.

Mezi gratulanty se tak pohybovala jako hvězda filmů pro dospělé a při ladné chůzi velice nenápadně odhalovala svůj klín. Doufejme, že mezi narozeninovými dárečky bylo i nějaké spodní prádlo. 

Adam Chromý , Super.cz