Miley předčila i hvězdy filmů pro dospělé.

Miley předčila i hvězdy filmů pro dospělé. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Miley Cyrus definitivně přišla o dětské publikum: Na jevišti předvedla pózy, při nichž by se červenala i Dolly Buster

16. února 2014 21:55

Nestydatou jednadvacetiletou zpěvačku stále ještě nezavřeli do polepšovny či léčebny, a tak dále zkouší, co všechno je publikum ochotno snést. Její nejnovější show potěší zejména fanoušky erotiky.

Vypláznutým jazykem a lascivními gesty proslulá zpěvačka dostála své pověsti a turné odstartovala se všemi svými charakteristickými znaky. Nechyběly tak kopulační pohyby, zaříznuté kalhotky ani vrtící se pozadí. Bývalá hvězda dětského seriálu Hannah Montana tak všem dokázala, že je plnoletá, a může si dělat, co uzná za vhodné.

Svým perverzním vystoupením poctila kanadský Vancover, který se jako první dočkal nové várky oplzlostí. Miley očividně na svých kostýmech šetřila materiálem, a mohla si jich tak dovolit rovnou dvanáct. Většina z nich však působila jako z erotického klubu nižší třídy.

Koncert uspokojil nejen příznivce laciné hudební produkce, ale především devianty, kteří sotva zletilou zpěvačku považují za nový sexuální symbol. Miley jim ochotně vyšla vstříc a působila jako na castingu Roberta Rosenberga. Její nohy se u sebe sešly jen výjimečně a ruku měla permanentně v rozkroku. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků