Michal Malátný se na pódiu vyřádil.

Michal Malátný se na pódiu vyřádil. Foto: Super.cz/Hermína

Takhle ho z koncertů Chinaski neznáte: Michal Malátný s knírkem skotačil s bujnou samicí v podvazcích

17. února 2014 10:55

Na to, že je lídr kapely Chinaski Michal Malátný vystudovaný herec, se často zapomíná. Není divu, na divadelních prknech jej vídáme jen sporadicky, ve filmu si hlavní roli zahrál pouze jednou, a to v nepříliš povedené komedii Chyťte doktora. Teď ale dostal na prknech, která znamenají svět, příležitost, z níž se mu podlomila kolena.

Šlo o představení Osvobozené divadlo Semafor, které vzniklo na počest nedožitých devadesátých narozenin Jiřího Šlitra. „Když mi zavolal pan Suchý a nabídl mi možnost hrát v tomhle představení, ani vteřinu jsem neváhal. Byla to pro mne velká čest. Něco jako kdyby mladému vědci najednou zavolal Albert Einstein. Jsem rád, že mohu vystupovat v tomto divadle s lidmi, které mám rád a jichž si vážím,“ uvedl Michal Malátný.

Mluvil sice velmi vážně, představení je ale veselé. Písničky současné i z dob dávno minulých si na premiéře pobrukoval spolu s aktéry na jevišti a bylo se i na co koukat. Mimo jiné na lepé křivky kolegyně Malátného, když z ní zpěvák pomalu, ale jistě odstraňoval přebytečný oděv a ona se na pódiu objevila jen v podvazcích. 

Saša Šeflová , Super.cz