Pro dokonalé tělo

18. února 2014 13:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Blíží se jaro a tedy čas, kdy pomalu odkládáme vrstvy oblečení, pod kterými jsme v zimě skrývali svá těla. Věnujte jim tedy každodenní vhodnou kosmetickou péči a nezapomínejte i na správnou výživu a dostatečný pohyb. Pro hýčkání pokožky si vyberte třeba přírodní přípravky značky Pevonia Botanica, které si oblíbily zahraniční i české filmové hvězdy.
Jarní příprava

Jarní příprava

Během zimy byla pokožka vystavována jak chladnému počasí venku, tak i suchému vzduchu ve vytápěných prostorách. Čelila mrazu, větru, vlhku, teplu, takže je nyní daleko citlivější a snadněji se podráždí. Pleť je rovněž vysušená, neboť pod vrstvami oblečení méně dýchá. Proto je nyní třeba zaměřit se na hydrataci, revitalizaci a omlazení pokožky celého těla. S přibývajícím věkem je nutné se o pokožku starat lépe a pečlivěji, neboť už se sama tak dobře neregeneruje. Pokud si myslíte, že v mládí lze leccos ošidit, hluboce se mýlíte. Platí totiž, že jak se o tělo budete starat ve dvaceti, tak bude v budoucnu vypadat.

Více informací
nyní na Pevonia.cz
Perfektní péče

Perfektní péče

Po každé koupeli či sprše použijte vhodný krém nebo mléko. Nejenže tělu dodají chybějící vlhkost, ale moderní přípravky mohou pomoci s mnoha problémy od povolené pokožky až po nerovnoměrnou pigmentaci a slábnutí kůže. Vybírejte tedy podle věku a typu pokožky. Tělový krém Lumafirm Body Moisturizer hydratuje a současně podporuje její přirozené zásobení kolagenem a elastinem, takže pleť okamžitě získává pevnější, tónovaný a rozjasněný vzhled. Skvostný balzám s papayou, ananasem a retinolem z řady Tropical nejen nádherně voní, ale především působí proti předčasnému stárnutí, hydratuje, zlepšuje elasticitu, vyhlazuje vrásky, omlazuje a vyživuje.

Více informací
nyní na Pevonia.cz
Do hladka

Do hladka

Aby byla pleť čistší a zdravější, je nutné ji zbavit odumřelých buněk. Peeling pomůže odstranit odumřelé buňky, vyčistit póry a vyhladit povrch pokožky. Pleť pak bude lépe dýchat, bude jemnější, zářivější a připravená vstřebávat látky z dalších přípravků. Peelingové přípravky určené k ošetření pokožky těla se nikdy nesmí používat na obličej, protože obsahují větší částečky a pro obličej jsou příliš agresivní. Vyzkoušejte třeba Silky skin body scrub z řady Ligne Nymphea.

Více informací
nyní na Pevonia.cz
Zpevnění

Zpevnění

Celulitida trápí spoustu žen bez ohledu na to, zda jsou štíhlé, či silnější. K jejímu zmírnění napomáhá zdravá strava, dostatek pohybu, používání speciálních krémů Pevonia. Ke zmírnění celulitidy je třeba přistupovat komplexně a vytrvale. Je třeba nezapomínat na pitný režim, dodržovat pravidelnost v jídle, omezit příjem tuků a konzumovat zdravou a vyváženou stravu. Krémy samotné nepomohou. Jsou účinné v kombinaci s pohybem a masáží. Nejvhodnější doba aplikace je po ranní a večerní koupeli či sprše, když je pokožka prokrvená, a tedy připravená. Výborný je Zeštíhlující tělový gel z řady Ligne Nymphea. Jeho složení pomáhá tělu zeštíhlet, zbavit se toxinů, zpevnit se a revitalizovat.

Více informací
nyní na Pevonia.cz
Odborná péče

Odborná péče

Sebekvalitnější domácí péči je vhodné občas doplnit profesionálním ošetřením. V salonu Pevonia poskytují celou řadu skvostných procedur, které stojí za vyzkoušení. Ne nadarmo patří značka mezi nejoceňovanější kosmetickou péči v salónech a spa nejen v USA, ale i v Evropě a Asii. V salónu Pevonia nabízí nejrůznější ošetření dokonale pečujících o vaše tělo a zlepšující kvalitu pokožky. Perfektně vyškolení odborníci pod vedením dermatologa vždy poradí, co dokonale vyhoví potřebám jednotlivých klientů. Kouzelný zpevňující a rozjasňující zábal z jogurtu a tropického ovoce kupříkladu působí proti stárnutí, vyrovnává tonus pokožky a dodává energii pleti. Tělový zábal Lumafirm zase pokožku hydratuje a současně podporuje její přirozené zásobení kolagenem a elastinem, takže pleť okamžitě získává pevnější, tónovaný a rozjasněný vzhled. Dopřát si můžete i francouzskou metodu lipomassage, která pomáhá formovat štíhlejší, vyrýsovanější tělo a současně se postará o zpevnění.

Více informací
nyní na Pevonia.cz

Časová osa článků