Miss Divišová porodila dceru Natálku

Osmadvacetiletá vicemiss ČR 2003 Markéta Divišová porodila v úterý v odpoledních hodinách dceru Natálku. Holčička měla po narození ukázkové míry - měřila 50cm a vážila 3,16 kilogramu.

Markéta Divišová rodila v porodnici U Apolináře u vyhlášeného porodníka Antonína Pařízka. Ona i malá Natálka jsou v naprostém pořádku. U Pařízka v minulosti rodily také krásky Andrea Verešová nebo Lucie Koňaříková Salamé.

Divišová v devátém měsíci těhotenství nafotila snímky, které budou vzpomínkou na její těhotenské období. Na odhalených fotografiích pózovala také se svým manželem Tomášem Fuxou.

„Při focení jsme se všichni báli, abychom ho stihli a aby Markéta nezačala rodit. Teď bych si také přál, aby vše proběhlo v klidu a aby se dcera narodila v den mých narozenin, to by se nám dobře oslavovalo a Markéta by to měla jednodušší,“ řekl po nafocení snímků nastávající otec Fuxa. To nakonec Markéta nestihla. Manžel Divišové oslavil své narozeniny 11. ledna.

Markéta Divišová se vdala za Tomáše Fuxu loni 19. června na zámku Jemniště. V té době již byla již ve druhém měsíci těhotenství. Radostnou novinu ale s manželem tajili, prozradili ji až měsíc po veselce.

Gabriela Wolfová 


Časová osa článků