Anastasia Arkhovatskaya

Anastasia Arkhovatskaya Profimedia.cz

Olympiáda trochu jinak: Krásné ruské sportovkyně odhodily svršky a vyšpulily zadečky

11. února 2014 20:55

Fotografiemi nejpohlednějších sportovců a sportovkyň, kteří letos startují na olympijských hrách v Soči, se to v médiích jen hemží, a tak i my přidáme trošku do mlýna… Přesvědčte se, že olympijský tým pořádající země má hodně co nabídnout nejen po sportovní stránce. Některé domácí olympioničky by se rovnou mohly vydat na dráhu fotomodelek.

Sport dělá krásná těla, což několik sebevědomých sportovkyň z Ruska neváhalo názorně předvést celému světu, když nafotily sérii snímků v plavkách či spodním prádle. Některé dokonce hrdě zastupovaly svou disciplínu jako například curlerka Anna Sidorova. V ledním hokeji pak ruský ženský tým zastupuje například pětadvacetiletá Svetlana Kolmykova.

Na zimních OH sice nestartují, ale mezi nejpůvabnější ruské reprezentantky rozhodně patří. Například o takovou házenkářku Anastasiu Arkhovatskayu jsme vás nemohli ochudit, stejně tak o evropskou a světovou šampionku ve skoku do výšky Annu Čičerovu. Pro milovníky blondýnek tu pak čeká 180 centimetrů vysoká paralympijská plavkyně Olesya Vladykina. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz