Kim Kardashian nedá na svůj obří zadek dopustit.

Kim Kardashian nedá na svůj obří zadek dopustit. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Na legíny už jednou provždy zapomeň! Kim Kardashian opět obtáhla své velkoformátové pozadí

Černá by prý měla zeštíhlovat, ale jsou případy, kdy na barvě opravdu nezáleží. Ať na sebe Kim Kardashian nasouká legíny a těsné sukně jakéhokoliv zabarvení, vždycky bude strhávat pozornost na svůj obří zadek.

Americká celebrita, která nevyniká v žádném oboru, nejspíš moc dobře ví, že rozměrnému pozadí vděčí za svou popularitu, takže si tyto tělesné partie náležitě hýčká. Své přednosti tak často prezentuje v oblečení, které by při troše soudnosti nemělo v jejím šatníku co dělat.

Kim Kardashian má slabost pro těsné outfity, což je v jejím případě téměř cokoliv. Ať si obleče legíny či sukni, materiál čelí v sedacích partiích náročné zátěžové zkoušce. To ovšem tuto ženu rozhodně netrápí, a tak při běhání svůj zadek opět obepnula legínami.

V tomto outfitu tradičně vynikly její proporce a kolemjdoucí se opět pozastavovali nad tím, jak udržuje rovnováhu. Kim si ovšem z posměchu nic nedělá a nedávno se svěřila, že všechno její oblečení podědí dcera North. Pokud ovšem nebude mít míry po mamince, ve vytahaných legínách příliš parády nenadělá. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků